Bądźmy Razem na Święta - wizyta w DPS Bobrowniki

W ramach akcji  Ministerstwa Edukacji Narodowej   #RazemNaŚwięta    nasza  szkoła przygotowała drobne upominki dla potrzebujących - pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Bobrownikach.

Uczniowie podarowali słodycze, dużo dzieci własnoręcznie przygotowało  w domu piękne kartki świąteczne. Nad przebiegiem akcji w szkole  oraz zawiezieniem i wręczeniem upominków czuwała p. Agnieszka Janecka - opiekun SU oraz wolontariusze Patrycja Zając z kl. V oraz Mikołaj Kasowski z kl. VIII.  Pomagała im pani Katarzyna Zając z Rady Rodziców.

W całej Polsce akcja cieszyła się dużym powodzeniem. Cieszymy się, że dzieci potrafią pomagać i dzielić się z potrzebującymi. Poniżej link do strony MEN, gdzie jest więcej informacji o akcji.