KONKURS BIBLIJNY

W dniu 10 stycznia 2019 roku odbył się XXIV Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej dla szkół Podstawowych.

Miejscem Konkursu były RUDY koło Gliwic, po raz pierwszy w fianle brali udział przedstawiciele aż pięciu dicezji: bielsko - żywieckiej, gliwickiej, częstochowskiej, sosnowieckiej oraz katowickiej. W sumie brało udział 60 dzieci z tych diecezji. Jednym z przedstawicieli diecezji częstochowskiej był uczeń naszej szkoły: Damian Kozub. Finał przebiegał w dwóch etapach: pierwszy to etap pisemny po którym pięcioro najlepszych uczestników brało udział w etapie drugim ustnym. Do drugiego etapu zakwalifikował się Damian, ostatecznie zajął bardzo dobre czwarte miejsce.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.