Nasza Eko-pracownia

W maju 2016r. nasza szkoła przystąpiła do konkursu Nasza Eko-pracownia 2016, który został ogłoszony przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Celem Konkursu było  wyłonienie najlepszych projektów dotyczących utworzenia szkolnej pracowni na potrzeby nauk przyrodniczych i  ich wsparcie finansowe w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. W ramach Konkursu dofinansowane zostały te  Projekty, które w znaczny sposób wpłyną na polepszenie warunków nauczania, a ich twórcy wyróżnią się kreatywnością i pomysłowością w urządzaniu pracowni.

Wniosek naszej szkoły uzyskał akceptację Funduszu i pełne dofinansowanie, o jakie się ubiegaliśmy.Jest to kwota 33910,00zł. Twórcy projektu to nauczyciel przyrody Magdalena Pędziwiatr oraz dyrektor szkoły Ewa Ścigała. Grafikę do projektu wykonała nauczycielka  zajęć komputerowych Anna Majda.

Czas na utworzenie pracowni i  realizację projektu edukacyjnego. Otwarcie pracowni i udostępnienie uczniom nastąpi 10 listopada 2016r.