Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - edycja 2016/17

Jesienią roku 2016 nasza szkoła złożyła powtórnie wniosek o dofinansowanie biblioteki szkolnej, ponieważ poprzednio nie udało się zakwalifikować.

Tym razem jednak projekt zyskał uznanie i przyznano nam 4000,00 zł. Razem z wkładem własnym to kwota 5000,00zł. Środki będą przeznaczone na zakup różnych nowości wydawniczych, lektur, książek, które dzieci lubią czytać. Będą to książki dla najmłodszych i dla starszych. Tak więc biblioteka w PSP w Lipniku wzbogaci się o szereg pięknych, wartościowych i atrakcyjnych pozycji do czytania.

Autor: Ewa Ścigała