Podsumowanie obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

W dniu 16.11.2017r. odbyło się podsumowanie obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

Uczniowie klasy VII przygotowali przedstawienie pt. „KOT W BUTACH”. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem pracowali nad przygotowaniem inscenizacji: zapoznali się z przydzielonymi rolami, przygotowali dekoracje i kostiumy. Widzom podobała się atmosfera i gra aktorów za co zostali nagrodzeni brawami.

Apel zakończył się rozstrzygnięciem konkursu czytelniczo-plastycznego dla klasy III-IV
Radość czytania, radość tworzenia – mój lapbook”.

Celem konkursu było promowanie wśród dzieci i młodzieży czytelnictwa literatury popularnej i klasycznej; zachęcanie do twórczej aktywności;  rozwijanie u młodych czytelników wyobraźni i umiejętności artystycznej wypowiedzi; łączenie umiejętności literackich i plastycznych.

Nagrody dla laureatów konkursu wręczyła Pani Dyrektor. Laureatami konkursu zostali:
I nagroda: Nadia Gasiecka kl. III
II nagroda: Aleksandra Ślusarek kl. IV
III nagroda: Kamil Powroźnik kl. IV
Wyróżnienie: Maja Kędzia  kl. IV

Drobnymi upominkami nagrodzono również dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klasy I, którzy przygotowali „Laurkę dla biblioteki”.