"BĄDŹMY RAZEM NA ŚWIĘTA"

Minister Edukacji Narodowej zachęca wszystkie szkoły, przedszkola i placówki oświatowe do włączenia się w akcję
„Razem na Święta”.

Okres przedświąteczny to najlepszy czas, aby okazać wsparcie osobom starszym, chorym, samotnym, potrzebującym pomocy z naszych społeczności szkolnych i lokalnych. W akcji „Razem na Święta” mogą wziąć udział wszystkie szkoły, przedszkola i placówki oświatowe, które zorganizują działania w ramach przedświątecznego wolontariatu.

Również i nasza szkoła przyłączyła się do tej akcji, dlatego też została zorganizowana zbiórka potrzebnych darów dla Domu Pomocy Społecznej w Bobrownikach. Można przynosić m. in.:

- słodycze;

- kartki świąteczne;

- drobne upominki (zakupione lub zrobione własnoręcznie).

Akcja w naszej szkole trwa do 18 grudnia 2018 roku. Koordynatorem jest opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Agnieszka Janecka.