Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Jesteś tutaj:
  2. Biblioteka

Biblioteka ma nową siedzibę!

Od  kilku tygodni  biblioteka w naszej szkole ma nowe pomieszczenie. Do tego celu wykorzystano  niedawno wykończoną  salę w   dobudowanej części szkoły.

Serduszkowy zawrót głowy

Z okazji 14 lutego - Walentynek dla czytelników biblioteki szkolnej, przygotowane zostały zajęcia czytelniczo – ruchowe, które wzbudziły wiele pozytywnych reakcji i uśmiechów.

Randka z książką

W piątek, 14 lutego 2020r. w dniu św. Walentego, w naszej szkole zaroiło się od czerwonych serduszek. Wielu uczniów wyczekiwało na ten dzień - Walentynki!

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

„Czy to jutro, czy to dziś

wszystkim jest potrzebny miś”.

Ogólnopolska Akcja "Jak nie czytam jak czytam"

W tym roku nasza szkoła dołączyła do kolejnej edycji największej akcji czytelniczej w Polsce   "Jak nie czytam, jak czytam",  by pomóc pobić rekord w liczbie osób czytających w jednym momencie.

PRZERWA NA CZYTANIE

15 maja od godz.10.00 do godz.10.15. obecni w szkole uczniowie

Konkurs czytelniczo-plastyczny "Zakładkę zrób wspaniałą, aby lepiej się czytało"

W grudniu 2018r. przeprowadzono w bibliotece szkolnej konkurs czytelniczo-plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki, p.t. "Zakładkę zrób wspaniałą, aby lepiej się czytało".

„Podróżnicy na tropie odkryć”

W dniu 11 kwietnia w klasie III odbyły się warsztaty czytelnicze przeprowadzone przez bibliotekarkę.

Międzynarodowy Dzień Teatru

Międzynarodowy Dzień Teatru przypada 27 marca.