Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Biblioteka

Biblioteka

Konkurs czytelniczo-plastyczny "Zakładkę zrób wspaniałą, aby lepiej się czytało"

W grudniu 2018r. przeprowadzono w bibliotece szkolnej konkurs czytelniczo-plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki, p.t. "Zakładkę zrób wspaniałą, aby lepiej się czytało".

„Podróżnicy na tropie odkryć”

W dniu 11 kwietnia w klasie III odbyły się warsztaty czytelnicze przeprowadzone przez bibliotekarkę.

Międzynarodowy Dzień Teatru

Międzynarodowy Dzień Teatru przypada 27 marca.

ŚWIATOWY DZIEŃ POEZJI

21.03.2017 roku obchodziliśmy Światowy Dzień Poezji.

DZIEŃ DINOZAURA

W dniu 22 lutego dzieci z kl. „0” oraz klasy I  obchodziły święto znanych prehistorycznych stworzeń - dinozaurów.

RANDKA W CIEMNO Z KSIĄŻKĄ

Tak nazywała się ostatnia biblioteczna impreza.

„Światowy Dzień Pluszowego Misia” w bibliotece szkolnej

W dniu 24.11.2017r. w bibliotece szkolnej obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Podsumowanie obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

W dniu 16.11.2017r. odbyło się podsumowanie obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

Październik - Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Już od 18 lat na całym świecie październik obchodzony jest jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.

LISTY DO RODZICÓW

SPOTKANIE  Z  RODZICAMI - przedstawienie rodzicom  wpływu czytania na rozwój dzieci i młodzieży.