Projekt NIEPODLEGŁA

Sfinansowano ze środków Ministra Edukacji Narodowej w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.

100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI - Akademia na 11 listopada

Z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w dniu 09 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel.

Wycieczka do Wielunia - Muzeum Ziemi Wieluńskiej

W dniu 13.11.2018r. uczniowie z klasy 0,I,II i IV uczestniczyli w wycieczce do Wielunia do Muzeum Ziemi Wieluńskiej.

Wycieczka została zrealizowana w ramach projektu rządowego  "Niepodległa".

Piknik Historyczno - Patriotyczny

W dniu 2 października 2018 roku w naszej szkole odbył się  PIKNIK PATRIOTYCZNY.

WYCIECZKA DO WARSZAWY "SZLAKIEM NIEPODLEGŁOŚCI".

W dniu 27 września uczniowie klas V - VIII uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.

Przystąpienie do projektu Niepodległa

Nasza szkoła otrzymała dotację  w konkursie Ministerstwa Edukacji Narodowej „Godność, Wolność, Niepodległość”!  Zatem włączamy  się w obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.