Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wydarzenia

KONKURS BIBLIJNY

W dniu 10 stycznia 2019 roku odbył się XXIV Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej dla szkół Podstawowych.

JASEŁKA W SZKOLE

Dzień  21 grudnia 2018r. był ostatnim dniem nauki  przed  bożonarodzeniową przerwą świąteczną.

Bądźmy Razem na Święta - wizyta w DPS Bobrowniki

W ramach akcji  Ministerstwa Edukacji Narodowej   #RazemNaŚwięta    nasza  szkoła przygotowała drobne upominki dla potrzebujących - pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Bobrownikach.

BEZPIECZEŃSTWO

Uczniowie Publicznej  Szkoły Podstawowej w Lipniku uczestniczą w Ogólnopolskiej Akcji Społecznej: Zadbajmy o bezpieczeństwo na naszych drogach ,,Świeć życiem”.

"BĄDŹMY RAZEM NA ŚWIĘTA"

Minister Edukacji Narodowej zachęca wszystkie szkoły, przedszkola i placówki oświatowe do włączenia się w akcję
„Razem na Święta”.

WYCIECZKA NA MIKOŁAJKI

W dniu 7 grudnia uczniowie klas V- VIII wzięli udział w mikołajkowej wycieczce do Częstochowy.

MIKOŁAJKI

Dzień 06 grudnia to dla wszystkich dzieci jeden z ważniejszych dni w roku.