Jesteś tutaj:
  2. Świat ucznia

Świat ucznia

OGŁOSZENIE - ZMIANY DZWONKÓW.

Od dnia 26 września 2022 roku (poniedziałek) nastąpi zmiana czasu przerw międzylekcyjnych.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA.

Nie ma dzieci – są ludzie oraz Dziecko – już mieszkaniec, obywatel i już człowiek. Nie dopiero będzie, a już. […]. Lata dziecięce – to życie rzeczywiste, nie zapowiedź.-

Ważne informacje dla zdających ósmoklasistów i ich rodziców!

Oto zbiór ważnych informacji dla wszystkich uczniów klasy 8, przystępujących 16, 17 i 18  czerwca 2020r. do egzaminu.

Rekrutacja 2020/21

INFORMACJE  DLA UCZNIÓW I  RODZICÓW  NA TEMAT  REKRUTACJI DO SZKÓŁ  PONADPODSTAWOWYCH  - 2020/2021

NAUKA ZDALNA

Drodzy Uczniowie, Rodzice!

Poniżej  przedstawiamy materiały do nauki  domowej, pod okiem nauczycieli. Zachęcamy do pracy i korzystania z materiałów, aby czas kwarantanny nie był czasem straconym, a zaległości nie były zbyt duże.

Czytaj więcej o: NAUKA ZDALNA

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Informacje  dla uczniów klasy VIII   n.t. rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok 2019/20:

SKRZYNKA ZAUFANIA

W naszej szkole zaczęła funkcjonować   SKRZYNKA ZAUFANIA.

SZCZĘŚLIWY NUMEREK

Od 13 listopada (wtorek) w naszej szkole pojawił się "SZCZĘŚLIWY NUMEREK".