OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ.

W poniedziałek 25 marca 2024 r., w Szkole Podstawowej w Siemkowicach odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

Celem Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej jest przede wszystkim rozpowszechnienie wiedzy wśród młodzieży szkolnej o podstawowych zasadach bezpieczeństwa pożarowego i postępowania na wypadek powstania pożaru, obowiązujących przepisach przeciwpożarowych oraz organizacji ochrony przeciwpożarowej.

W turnieju naszą szkołę reprezentowali w kategorii w kategorii klas V - VIII: Nadia Nowak, Olaf Otocki, Mateusz Franelak oraz Mikołaj Zasina.

W tej kategorii wiekowej najlepszy w gminie okazał się MIKOŁAJ ZASINA, który będzie reprezentował naszą gminę na eliminacjach powiatowych.