Jesteś tutaj:
  2. Dla rodziców

Materiały edukacyjne dla rodziców.

Przedstawiamy  materiały dla rodziców, do wykorzystania w profilaktyce  niebezpiecznych zdarzeń z udziałem  dzieci, nie tylko w czasie wakacji.

Rada Rodziców 2022/2023

W dniu 29 września 2022r odbyło się zabranie  przedstawicieli  trójek klasowych z Dyrektorem Szkoły. Poruszono  wiele istotnych spraw dotyczących pracy szkoły, różnych planów i zamierzeń, a także  został wybrany  zarząd  do nowej rady.

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI.

GODZINY DOSTĘPNOŚCI
NAUCZYCIELI PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ
W LIPNIKU

DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

Nowa szatnia dla uczniów!

Od  01 września 2021r funkcjonuje w naszej szkole nowa szatnia dla uczniów!

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna dla uczniów i rodziców.

Oferta wsparcia dla uczniów i ich rodziców ze strony poradni psychologiczno-pedagogicznych  a także poradni online  p.n.  "Zawsze  jest jakieś wyjście".

tel.  800 080 222

Poradnik

PRZEDSTAWIAMY  DLA  RODZICÓW  SPECJALNY  LINK  NA  TEMAT  BEZPIECZEŃSTWA  CYFROWEGO  DZIECI

Informacje na temat koronawirusa

INFORMACJE  DLA  RODZICÓW  NA  TEMAT  PROFILAKTYKI  KORONAWIRUSA

RODZICU !!!

Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka:

- zajęcia w przedszkolach i szkołach zostają zawieszone od 12 do 25 marca 2020 roku. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca...

Domowe zasady ekranowe

Dla  zdrowia  i bezpieczeństwa dzieci i młodzieży - ustalamy  domowe zasady ekranowe!