APEL WIELKANOCNY

W środę 27 marca w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Na tę okazję uczniowie z klasy V oraz świetlicy pod opieką pani N. Strugały - Adamskiej przygotowali program artystyczny. Uczniowie przybliżyli nam mękę, śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa oraz opowiedzieli o zwyczajach i obrzędach świątecznych.

Następnie Pani Dyrektor zabrała głos, życząc wszystkim zdrowia oraz radości przeżywania Świąt Zmartwychwstania. Natomiast w imieniu wszystkich uczniów życzenia Pani Dyrektor przekazała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody uczniom, którzy brali udział w szkolnych konkursach: rachmistrz matematyczny, międzyklasowy turniej tenisa stołowego, plastyczny - Stop przemocy.

Niech ten świąteczny czas będzie przepełniony ciepłem, radością, a także przyniesie Wam nadzieję na lepsze jutro. Z okazji świąt składamy wszystkim najlepsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą i nadzieją oraz pozwoli przezwyciężyć nawet największe trudności.