Jesteś tutaj:
  2. Wydarzenia

WARSZTATY TERENOWE Z EDUKACJI EKOLOGICZNEJ.

W dniu 8 maja uczniowie klas V - VII brali udział w wycieczce szkolnej do Leśnictwa Radoszewice.

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EDUKACYJNY "DZIAŁAJ Z IMPETEM".

W tegorocznej edycji programu zostały zrealizowane zajęcia z uczniami poruszające tematykę segregacji śmieci i recyklingu między innymi butelek PET.

DZIEŃ ZIEMI.

W dniu 25 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi – urodziny Ziemi.

ELIMINACJE POWIATOWE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU POŻARNICZEGO.

Dnia 26.04.2024r. w Działoszynie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Do zawodów zakwalifikowali się najlepsi uczniowie ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, wyłonieni wcześniej w eliminacjach...

ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

W piątek, 26 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz rocznicę przyjęcia chrztu prze Mieszka I.

DZIEŃ WODY I ZDROWIA

W środę 10 kwietnia w naszej szkole odbył się pokaz projektu „Dzień Wody i Zdrowia” dla klas 0 - III oraz przedstawicieli z klas V - VII.

WOJEWÓDZKI KONKURS BIBLIJNY

W dniu 11 kwietnia odbył się finał XXIX Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla klas VI - VIII szkół podstawowych.

WYCIECZKA DO ŁODZI.

We wtorek 26 marca odbyła się wycieczka do Łodzi.

APEL WIELKANOCNY

W środę 27 marca w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.