WYCIECZKA DO WARSZAWY "SZLAKIEM NIEPODLEGŁOŚCI".

W dniu 27 września uczniowie klas V - VIII uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.

Cały wyjazd uczniów sfinalizowany był w ramach projektu "NIEPODLEGŁA". Nasi podopieczni w stolicy przeszli "Warzszawskim szlakiem niepodległości".  "Spacer" rozpoczęli na placu zamkowym, następnie udali się na stare miasto, skąd powrócili na plac z którego wyruszyli. Kolejnym punktem naszego zwiedzania były wnętrza Zamku Królewskiego, gdzie mogliśmy podziwiać piękne komnaty królewskie. Z Zamku wyruszyliśmy w kierunku kościoła św. Krzyża, po drodze "zahaczając" o pałac prezydencki. W programie nie mogło zabraknąć również pomnika Nieznanego Żołnierza, następnie wyruszyliśmy do warszawskich Łazienek.

Autor: Mariusz Majda