Akcja "Odblaskowy Pierwszak"

W dniu 12 października 2018r. do naszej szkoły przybyli policjanci z Komendy Policji w Pajęcznie. Celem ich wizyty było spotkanie z uczniami klasy I i rozmowa na temat bezpieczeństwa  w ruchu drogowym.

Poruszane były kwestie, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, jak się zachowywać, czego nie wolno robić; wyjaśniano, po co są odblaski na ubraniach. rowerze, plecakach szkolnych. Wszyscy uczniowie otrzymali pakiety odblasków, w skład których weszły kamizelki odblaskowe, opaski na ręce oraz naklejki. Fundatorem pakietów jest Gmina Siemkowice. Dzieci oczywiście przymierzyły i zaprezentowały się w nowych odblaskach. Obiecały, że będą ich regularnie używać. Dziękujemy Pani Wójt za pomoc w podnoszeniu bezpieczeństwa naszych uczniów!