100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI - Akademia na 11 listopada

Z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w dniu 09 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel.

Uczniowie zgromadzeni na salce gimnastycznej na początku obejrzeli krótki film przypominający o tamtych wydarzeniach. Dokładnie o godzinie 11.11 włączając się w ogólnopolską akcję odśpiewaliśmy Hymn Narodowy. Następnie uczniowie przygotowani przez p. M. Majdę przedstawili montaż słowno - muzyczny, w którym przypomnieli historię naszego kraju od rozbiorów aż do czasu odzyskania niepodległości. Uczniowie przedstawili także krótki koncert piosenek patriotycznych, m.in. Pierwsza Kadrowa, Wojenko, wojenko, Niepodległa Niepokorna.