INNOWACJE PEDAGOGICZNE 2019/20

W  naszej  szkole, w tym roku szkolnym, realizowane są przez nauczycieli  innowacje pedagogiczne  podczas  zajęć dydaktycznych oraz kółek zainteresowań.

Nauczyciele  realizują z uczniami  5 różnych innowacji: programowych, programowo - metodycznych  oraz organizacyjnych. Należą  do nich:

1. "Z kodowaniem za pan brat" - innowacja programowo - metodyczna,   prowadzona na zajęciach z edukacji informatycznej i kółku informatycznym, w   kl. I - III. Prowadzi  naucz. informatyki Ewa Ścigała.

2. "Gramy w szachy" - innowacja programowa  na zajęciach z kółka szachowego w kl. VII. Prowadzi naucz.wych.fizycznego Anna Górecka.

3. "Żyj zdrowo kolorowo" - innowacja  metodyczna  na zajęciach edukacji wczesnoszkolnej w kl. II. Prowadzi naucz. ed. wczesnoszk. Agnieszka Czerwińska.

4. "Chmura bez granic" - innowacja organizacyjna, prowadzona w zarządzaniu placówką. Prowadzona będzie od II półrocza przez dyr. Ewę Ścigałę.

5. "Obserwuję, poszukuję, wnioskuję" - innowacja organizacyjno - metodyczna, prowadzona w klasach V - VIII, na lekcjach fizyki i biologii. Prowadzą naucz. Katarzyna Płaczek - Simińska i Joanna Mazur - Gasik.

Więcej informacji w zakładce  INNOWACJE  PEDAGOGICZNE.