Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Randka z książką

W piątek, 14 lutego 2020r. w dniu św. Walentego, w naszej szkole zaroiło się od czerwonych serduszek. Wielu uczniów wyczekiwało na ten dzień - Walentynki!

Wyrazy sympatii i życzliwości mogli sobie okazać uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły poprzez ofiarowywanie karteczek z miłymi wyrazami, serduszka, kwiaty. Ciekawym wydarzeniem była Randka z książką, zorganizowana przez p. Magdalenę Krawczyk z biblioteki, z pomocą uczennic z kl.7. W randce brały udział młodsze dzieci, z kl. 0-3. Były wesołe zabawy, zadania czytelnicze, łamigłówki, a w nagrodę czerwone lizaki! Dzień Walentynek był bardzo wesoły, dziękujemy za wszelkie miłe gesty; są potrzebne nie tylko od święta, więc obdarzajmy się uśmiechem, laurką czy serduszkiem także na co dzień!

Autor: Ewa Ścigała