Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Biblioteka ma nową siedzibę!

Od  kilku tygodni  biblioteka w naszej szkole ma nowe pomieszczenie. Do tego celu wykorzystano  niedawno wykończoną  salę w   dobudowanej części szkoły.

Pomieszczenie jest obszerne, mieści regały na książki i czasopisma ale również  stoją tam dwa stanowiska  komputerowe z dostępem do Internetu. Można tu także  poczytać w specjalnym kąciku czytelniczym. Pani Magdalena Krawczyk prowadzi tutaj lekcje biblioteczne dla uczniów.Biblioteka posiada małe zaplecze, w którym  przechowywane są wszystkie podręczniki oraz inne książki i materiały, potrzebne w szkole.  Bardzo się cieszymy z nowej biblioteki, która czeka  na czytelników!

Autor: Ewa Ścigała