Nowa szatnia dla uczniów!

Od  01 września 2021r funkcjonuje w naszej szkole nowa szatnia dla uczniów!

Dzięki funduszom zgromadzonym  przez  ostatnie kilka lat  przez Radę Rodziców, można było zakupić  specjalne szafki   szatniowe dla dzieci z oddziału przedszkolnego oraz  dla  uczniów starszych klas: kl. 8, 7 i 5.  Zamówiliśmy  i kupiliśmy  osobiste szafki zamykane na klucz, w pięknym zielonym kolorze. Można w nich  schować  odzież wierzchnią, obuwie oraz plecak. Funduszy  nie wystarczyło na szafki dla wszystkich, ale obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby każdy uczeń szkoły miał wkrótce swoją szafkę. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie w tak ważnym zakupie. Teraz szatnia prezentuje się bardzo ładnie i estetycznie!