PODSUMOWANIE AKCJI SPRZĄTANIA ŚWIATA ORAZ PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA.

We wrześniu uczniowie naszej szkoły brali udział w dwóch akcjach edukacyjnych – 30 Akcji Sprzątanie świata przeprowadzonej pod patronatem fundacji Nasza Ziemia oraz kampanii Przytul się do drzewa zainicjowanej przez organizację Strażnicy Lasów.

W dniu 26.10.2023 r odbyło się spotkanie podsumowujące realizację działań w naszej placówce. Uczniowie klasy VII pod kierunkiem p. J. Mazur-Gasik przygotowali montaż słowno-muzyczny o znaczeniu drzew dla naszej planety oraz konieczności ograniczania ilości odpadów, ich właściwego składowania, przechowywania i przetwarzania.

W dalszej części odbyły się zajęcia warsztatowe w których uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły oraz oddział przedszkolny. Drużyny klasowe miały do wykonania zróżnicowane pod względem trudności zadania.

Dyrektor Szkoły – p. E. Ścigała wręczyła podziękowania za udział w akcjach edukacyjnych - dyplomy i certyfikaty otrzymane od organizatorów tych dwóch ogólnopolskich akcji.