WOJEWÓDZKI KONKURS EKOLOGICZNY

„Dbam o środowisko w łódzkiem”

We wrześniu 2023 r. został ogłoszony konkurs ekologiczny organizowany przez Zarząd Województwa Łódzkiego. To już V edycja tego konkursu, tegoroczna przebiegała pod hasłem„Dzień Czystego Powietrza”.

Zadaniem do wykonania przez uczniów klas IV-VIII było przygotowanie kartki z kalendarza  w formacie A4, A3, która będzie przedstawiać działania lub rozwiązania, które przyczynią się do dbania i poprawy jakości powietrza.

Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział dwie uczennice Jagoda Patyk z klasy VI i Magdalena Powroźnik z klasy VIII. Dziewczynki przygotowały wyjątkowe, estetyczne i ekspresyjne prace prezentowane poniżej, nawołujące do dbania o powietrze, którym oddychamy.