Imieniny: Jaropełka, Marii

Z CYKLU CO SIĘ WYDARZYŁO I JUŻ BYŁO - GRUDNIOWE TYGODNIE Z KSIĄŻKĄ "JABŁKIEM I PIERNIKIEM".

GRUDNIOWE TYGODNIE Z KSIĄŻKĄ "JABŁKIEM I PIERNIKIEM" były niezwykle atrakcyjne i pełne wrażeń dla uczniów klasy  I i VI.

Zajęcia czytelnicze odbyły się w naszej szkolnej bibliotece i miały na celu rozbudzanie miłości do książek oraz kreatywne spędzanie czasu.

Uczniowie zostali zaproszeni na wspólne czytanie poezji i opowiadań świątecznych. Pani Magdalena Krawczyk-bibliotekarka czytała ciekawe historyjki, które wprowadzały słuchaczy w przedświąteczną atmosferę. Uczniowie mogli też zaprezentować własne ulubione wiersze lub opowiadać krótkie anegdotki związane z okresem przedświątecznym.

Zajęcia czytelnicze "Grudniowe tygodnie z książką" były nie tylko doskonałą zabawą, ale również skutecznym sposobem na rozwijanie umiejętności czytania i wzbudzanie zainteresowania literaturą. Dzieci pokazały swój entuzjazm i kreatywność, a biblioteka szkolna stała się miejscem, w którym mogą rozwijać swoje pasje i czerpać wiele radości z czytania.